Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes múlt a kisfiam, lehet...

2 hetes múlt a kisfiam, lehet csak egy pelusba? Iszonyú neleg van, nem bírom el altatni. Valami ötlet esetleg el altatáshoz?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hagyd csak ruha nélkül, nagyon meleg van most. Altatáshoz nemtudok hozzászólni, mert nekem mindhárom gyerek magától aludt el.
2015. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Az a fontos hogy ne főjjön meg. Az enyém is így alszik. Mi mást lehet tenni?
2015. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne, tavaly a lányom is abban volt. Pedig légkondi is ment, arra figyeltünk, hogy a légáramlatba közvetlenül ne vigyük be.


Ki most ne vidd, amíg ilyen meleg van, ő még nagyon pici hozzá, bírjátok ki a hőség végig inkább otthon.

És ha már nincs köldökcsonk, fürdesd gyakran kb 35 fokos vízben (enyhén meleg). De langyos/meleg vízzel lespriccelni is lehet, az is hűt.

Fürdetésnél nem kell tisztítani, csak vizezni, aztán hagyni megszáradni egy törölközőn.

2015. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) többször pancsizunk egy nap és csak este megyünk le 8 körül sétálni, itt bent is vagy 40 fok van. Csak nem mertem simán pelusba hagyni, de le is vetkőztetem :)
2015. aug. 10. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!