Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeptemberbe kezdjük a hozzátá...

Szeptemberbe kezdjük a hozzátáplálást. Mit érdemes és hogyan lefagyasztani?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van a kertben céklátok, akkor azt megsütöd alufóliában és utána lehúzod a héját, felkarikázod és lefagyasztod, nagyon jól fog jönni télen, tavasszal, nyár elején.

Sajnos a bolti/piaci cékla megbízhatatlan, vagy ízetlen, vagy túl sok a vegyszer. Én tettem el a nagyiktól és a szomszédtól is kaptunk sokat, nagyon jól jött fagyasztva.



Amúgy a bogyósokat virágzáskor kell inkább vegyszerezni, ezért talán az a legvegyszermentesebb gyümölcs, bár már nincs szezonja.


Zöldségekből mindent tudsz venni télen is szinte, azért javasolom csak a céklát.

2015. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Gyümölcsökből is minden jól fog jönni, ha van hazai. <- kimaradt
2015. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy tavaszig a friss áruig kitartson, akkor vegyél, barackot, sütőtököt, céklát, körtét, cukkinit, tököt, esetleg szőlőt, meggyet (bár ezt nem tudom! lehet-e fagyasztani?). Az első körben ezek az idénygyümölcsök-, zöldségek, ami 8-9 hónapos korig kellhet, a többit: alma, répa, krumpli bármikor megveheted, télen is!
2015. aug. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!