Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még mindig zôld kaki?

Még mindig zôld kaki?

Figyelt kérdés
A kislanyom most 6 hetes. Kb 2 hetes korától kap Beba peo 1 tápszert. Teljesen jó neki, nem fáj tõle a hasa, az ízét is szereti. De szôrnyű a kakija tõle. Mint a sóskafõzelék. Híg és zöld meg büdi. Ez normális? A gyerekorvos szerint igen, de kíváncsi lennék más anyukák tapasztalataira is.
2015. aug. 11. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

nálunk ugyan ez. ugyan az a tápszer és a kaki is.

eszméletlen büdi, nem tudom mitől.nekem is azt mondták hogy normális.

2015. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem normaflore (? így kell írni?) ajánlottak napi felet u.erre a problémára. Nem tudtam neki beadni, nem nyelte le, kb 6 hós volt mire elmúlt.
2015. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Beba tápszertől a lányunk kakija is ilyen volt pár hétig. Mi 1 hétig napi 2*0,5 ampulla normafloret adtunk orvosi tanácsra.
2015. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Beba tápszer dobozán szerepel, hogy a széklet lehet zöld és híg állagú, mely ezen tápszer esetében normális. Legalább is a BEBA HA 1 dobozán szerepel.
2015. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk milumil nenatal van...az egyik gyereknek normális a kakija a másiknak ugyanolyan amilyet leírtál...az orvos azt mondta hogy normális, annyi hogy az egyik gyerek jobban fel tudja használni a taperteket a kajaban.
2015. aug. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!