Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hirtelen miért nem kell neki...

Hirtelen miért nem kell neki más az anyatejen kívül?

Figyelt kérdés
Fél éves kisfiammal nem boldogulok! Már több mint egy hete tízóraira gyümölcsöt kap, amit nagyon szeret. Ma reggel viszont legfeljebb három kanállal tudtam belé tukmálni, a többit köpte ki. Megszoptattam. Most délután egy kanál tejpép ment le és megint nem volt hajlandó többet enni, cicit kért. Mi lehet az oka, hogy most hirtelen nem eszik? A nagy meleg biztos nem, mert itt nálunk 22fok ha van. :(
2015. aug. 11. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs ezzel. Legy turelemmel.
2015. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert esze van. :D

Ciciből megkap mindent amire szüksége van. Rá ér még mást enni. Valaki szerintem örülne ha ciciztethetne és nem tápszerezne. Oké a gyümi jó, de csak szép lassan.

2015. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkét anyatejes lánykám 10 hós koráig szinte csak szopizott, a 3 kanál gyümi már jónak számított. :) Tényleg ne aggódj, nem lesz rossz evő és vitaminhiányos sem. Csak hagyd hadd szopizzon és egyen amennyi jól esik neki, egyszer magától rákap majd az ízére. :)
2015. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De pont az a fura, hogy már rákapott. Tegnap úgy ette a reszelt almát a barackkal, hogy majd' lenyelte a kanalat is. Morgott ha nem adtam neki ütemesen. Ezért nem értem, hogy ma meg végképp semmi.
2015. aug. 11. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem fogzáskor nem evett. de ne foglalkozz vele, 6 hónapos,anyatejes. én ilyenkor kezdtem csak,ráérsz még
2015. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!