Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam az éjszaka közepén...

Kisfiam az éjszaka közepén hirtelen elkezd sírni, de annyira, hogy alig lehet megvígasztalni, és a sírástól, erőlködéstől hányt is! Kétszer fordult ez eddig elő, mitől lehet? Nem fogad el innivalót sem ilyenkor!

Figyelt kérdés
Mikor végre nagynehezen megnyugtatjuk,utána alszik tovább!Meg már napok óta nagyon hisztis,és szerintem a rágófoga jöhet neki,mert gyömöszöli mindig oda a cumit!Valakinek csinálta még ezt a kisbabája?
2015. jún. 18. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mennyi idős a babád, de gondolom 1 év körül lehet a rágófogból kiindulva. :)

Nekem a nagyobbik fiamnak volt olyan időszaka, hogy éjszaka felsírt és nem lehetett megnyugtatni. Ordított, verte magát, ha simogatni, puszilgatni, szeretgetni, nyugtatni akartam, csak olaj volt a tűzre, annál jobban "vergődött" és engem is lökött el magától. Az ajtó előtt álltam és hallgattam ahogy szenved szegény. :( Majd mikor már elkezdett keservesen sírni (igazán nem tudom leírni, de olyan más sírása volt), akkor tudtam odamenni hozzá, pillanatok alatt megnyugodott és aludt tovább, mintha mi sem történt volna. Szerencsére nagyon ritkán fordult elő, eleinte mondjuk havi 1 alkalom, aztán még ritkábban. Nem tudtam rájönni mi lehet, nem történt aznap semmi különös, nem tudom esetleg rosszat álmodott-e, stb. A kisebbik fiam lassan 3 éves lesz, nála is volt kb. 2 alkalommal hasonló, de nem olyan durva, mint a nagyobbnál. Én úgy gondolom, hogy talán az idegrendszer fejlődésével lehet összefüggésben, mivel a kicsiknél még sokminden befolyásolja ezt. Talán több inger érte aznap, vagy valamit félreértett a világban (bár én nem emlékszem semmi különösre), esetleg valami megijeszthette. Szóval igazán nem jöttem rá az okára, de elmúlt. De még a fogzás is befolyásolhatja, valóban.

2015. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lányom is ezt csinálta 5 hós kora körül.

Kb fél - egy órán át bömbölt teli torokból, összehányt mindent, alig tudott megnyugodni.

Neki a foga miatt volt ez.

2015. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat 10 hónapos lesz a kisfiam!Én is gondoltam arra is,hogy talán rosszat álmodott!De olyan hirtelen történik,és annyira keserves a sírása,tényleg olyan más!Köszönöm a válaszokat,remélem neki is hamar elmúlik!
2015. jún. 18. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy túl sok inger érte nappal...
2015. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a fejét nem vághatta be? mennyire forog,mászkál az ágyában? én olyan vísítást hallgattam mikor arra kelt,hogy bevágta...
2015. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem vágta be a fejét!de az a furi,hogy viszont nappal nincs semmi baj!tök szépen alszik...van,hogy 2-3 órát is egyhuzamba!
2015. jún. 20. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!