Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tgyás igényléshez a munkáltató...

Tgyás igényléshez a munkáltatóm 10- es kóddal ellátott igazolást kér. Mire gondolhatnak?

Figyelt kérdés

Van terheskönyvem, meg kaptam igazolást a kórházban, hogy x-szer részt vettem a terhesgondozáson. De ezt az igazolást le kellett adnunk az egyszeri támogatás megigényléséhez.

Köszönöm a válaszokat!


2010. márc. 8. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem, arra gondolt, mint az orvos által kiállított rózsaszínű táppénzes papír. Mert ugye amikor beteg vagy 8-as kód kerül rá, T-Gyás esetén pedig 10-es.

2010. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A 10es kódu papírt a korház elhagyásakor kapod, arra van írva, hogy szültél, mettől-meddig voltál a kórházban. Rá is van írva a papír tetejére, hogy 10es kódú igazolás a kórházi tartózkodásról.
2010. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A kórházban kellett kapnod egy fél A/4 lap méretű igazolást. (eredetileg lila az alapszíne, de én legutóbb fénymásoltat kaptam) Az adataid vannak rajta illetve az, hogy mettől meddig által kórházi kezelés alatt.
2010. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az elképzelhető, hogy mi ilyet nem kaptunk:)?! Se lilát, se fénymásolatot. Már feltúrtuk az egész házat, de nem leltünk semmi ilyet:). A terhesgondozáson részt vett x-szer igazolást nektek sem adták vissza?
2010. márc. 8. 21:05
 5/14 anonim ***** válasza:

Én sem kaptam, felhívtam a kórházat és mondták, hogy kellett volna kérnem, mert hivatalosan az az én zárójelentésem, mi is csak a kicsiét hoztuk haza. Beszélj a kórházzal, szerintem kiállították neked is csak nem adták oda, elmentek érte és kész. AZ enyém nem lila:D

ҝ

2010. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Zárójelentésem van, illetve volt, mert az egyiket elvitte a védőnőm, a másikat meg leadtuk a háziorvosomnak. Ami még van, az a kisfiamé. A tied milyen színű volt:)? Lehet szín alapján jobban tudunk keresgélni a papírok között:D.
2010. márc. 8. 21:14
 7/14 anonim ***** válasza:

Sima fehér:) Az van ráírva a tetejére, hogy Igazolás Kórházi (klinikai) fekvőbeteg gyógyintézetben a betegség megállapítása, vagy gyógykezelése, illetőleg szülés céljából történő ellátásról.

Keresd elő a zárójelentést, ami a te nevedre szól, nem a kicsiére, és keresd rajta a keresőképtelenség kódját!

A terhesgondozásos igazolást meg nem vették el, mert kell az anyaságihoz.

ҝ

2010. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja, lehet az kell, amit leadtatok a dokinak, meg a védőnőnek. Hívd a védőnőt, nézze meg, az kell-e!

ҝ

2010. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ma 20:55 vagyok, az enyém is fehér, sima A4-es lap volt. A zárójelentésemmel és a babáéval együtt kaptam.
2010. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ismét 20:55

Külön álló lap a zárójelentéstől. De miért vitte el a védőnő a Te záródat? A babáéból van kettő, amiből a védőnő elkér egyet. A Te záródhoz a védőnőnek semmi köze!!!

2010. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!