Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy melegben Adamo hintában...

Nagy melegben Adamo hintában alszik csak el. Szerintetek hozzászokhat?

Figyelt kérdés
Egyébként nem aludna ,pedig álmos és nyűgös.
2015. aug. 13. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem ikreim vannak, es volt egy ido, amikor a kisfiam at kenytelen voltam az Adamo hintaban altatni, m ott hamar elaludt, es kozben a kislanyomat is tudtam etetni, altatni (sokat vagyok egyedul veluk, ugyanis a ferjem egeszsegugyben dolgozik es sokszor ejszakas). Szoval a kisfiam honapokon keresztul Adamo hintaban aludt el, es nem szokott hozza. Abszolut nem volt problema az altatasaval, amikor nem volt hinta.

Most multak 1 evesek, es mar elalszik mindketto a kisagyban, ha leteszem oket. :)

2015. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es valaszolo vagyok megint. Azt meg hozzateszem, h az Adamo hinta egyebkent is nagyon jot tesz a babanak, m az egyensuly erzeket fejleszti az agyban. Szoval ha szereti, akkor az csak jo. Es nem fog hozzaszokni :)
2015. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én kisfiam igaz nem hintában, de a pihenőszékében képes csak nyugodtan aludni.
2015. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!