Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az Aventes cuminak van...

Csak az Aventes cuminak van védőkupakja? Vagy van másfajta cumihoz is valamilyen védőcucc?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Chicco,Campol ezekhez is van.
2010. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én kupak nélküli cumit még nem láttam :) Csak mondjuk vannak olyanok, amiknek nagyobb a kupakjuk, mint ameddig a cumi ér. Szóval érted, az aventos kupak az pont olyan magas, mind ameddig a cumi ér, így nem folyik ki az innivaló. Viszont vettem régen pár Nuk cumisüveget is, hogy legyen üvegből is pár, na azt nem lehetett vinni sehova, mert belefolyt a kupakba az innivaló útközben, aztán ha levettem, akkor meg csendben szitkozódtam, hogy ráfolyt a kezemre.
2010. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszt. Esetleg ha árakat is tudnál mondani, az nagyon jó lenne. Avent asszem 1800Ft.
2010. márc. 9. 14:41
 4/9 anonim ***** válasza:
A Tommee Tippee-nek is van cumitartó dobozkája, én abban tartom a NUK-os cumit. :D :D :D
2010. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most esett le, hogy nem a cumisüvegre gondolsz, hanem a cumira :)
2010. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: vagy nem a cumi-cumira gondoltál? :D
2010. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsesz. Játszócumira gondoltam.
2010. márc. 9. 14:42
 8/9 A kérdező kommentje:
Árakat tud valaki mondani?
2010. márc. 9. 14:43
 9/9 anonim ***** válasza:
A NUK-os cumikból lehet kapni olyat, amelyikhez nincs, és olyat is amelyikhez van egybecsomagolva. Ezen kívül külön is lehet venni cumitartót, szerintem max. 1000-1200 Ft-ra jön ki, ha a cumit tartóval együtt veszed meg, vagy külön veszel tartót hozzá.
2010. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!