Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pavlik kengyel tényleg szörnyű...

Pavlik kengyel tényleg szörnyű? Rossz a babának? Nyűgös tőle?

Figyelt kérdés
5 hetesa babám, holnap rakják rá,mire számítsak? Doki mondta, h 1-2 hónapig kell, tényleg elég lesz annyi?
2010. márc. 9. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Az nem biztos. hogy elég lesz, amikor vissza kell menii, akkor megmondják, nekünk tovább kellett hordani. És igazából csak nekünk volt rossz nézni, őt nem igazán izgatta.
2010. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó hogy ilyen picin kapja meg, nem fogja zavarni, csak Neked szörnyű a látvány, de meg fogod szokni, a babád meg szépen helyre jön!

Mivel kezdettől hozzászokik, az sem baj, ha meghosszabbítják majd pár héttel.

Gondolj mindig arra, hogy ez kell pont azért, hogy egészséges legyen...

2010. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt egy ismerősöm, akinek a kislánya hordta, ráadásul elég későn (3-4 hósan) jöttek rá, hogy baj van. Szóval nem nagyon viselte meg, hamar hozzászokott. Nem látszott rajta, hogy zavarná, úgy értem nem sírt többet, mint más baba, nem próbált "kibújni" belőle. Olyan volt, mintha természetes dolognak vette volna, hogy az rajta van. Mire megtanult járni ugyanolyan ügyes volt, mint a többi gyerek.

2010. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam fel sem vette.Első nap és éjszaka nyűgös volt,de aztán minden helyreállt.Sokan mondták,hogy szívtelen vok,meg milyen szegény kicsinek,de csakis az orvosra hallgattam és nem vettem le róla.Soha nem bocsátottam volna meg magamnak,ha egy életen keresztül rokkant lesz.Nekünk 12hétig volt fenn és ma teljesen egészséges,fut,játszik és nem SÁNTÍT!!!Ne hagyd magad eltántorítani a sok jóakaró által,bízz az orvosban.Gyors javulást,mielőbbi eredményt!:))
2010. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A babákat egyáltalán nem zavarja, csak a szülőknek rossz látvány :)
2010. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt:) De nem emlékszem, hogy olyan rossz lett volna. Sőt, egyáltalán nem is emlékszem rá.

Na, nem viccelek, mindenesetre Anya elmondása alapján nem viselt meg, inkább csak őket :)

Nekem meg talán még tovább is kellett.

Állítólag fiúknál gyakrabban szükségeltetik.

2010. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 10. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Hello hogyan viseli a babád a kengyelt?

Az én babóm holnap kapja....

2010. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!