Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez koszmó lenne? Vagy csak...

Ez koszmó lenne? Vagy csak kiszáradt a fejböre?

Figyelt kérdés
8 hónapos babámnál észrevettem,hogy a fején egy kis részen hámlik a bör. Fehéres szinü,mint a korpa. Úgy tudom,a koszmó sárgás,barnás és vastag felrakódás. De akkor ez mi lehet? Vagy csak kiszáradt a fejböre? Koszmója még nem volt.
2010. márc. 9. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A koszmó olyan,mintha hámlana a bőre,elég nehéz megkülönböztetni,de talán egy kicsit valóban sárgásabb.

Kend be gyógyszertári olívaolajjal,és fésülgesd át az a részt.Bármelyik is,mindkettőre jó.

2010. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NÁlunk is volt ilyen, én fürcsi előtt fél órával kentem be a kis buksiját sima babaolajjal, utána mostunk hajat. Párszor megismételve el is múlt.
2010. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor kipróbálom az olajozást. Nekünk a gyógyszertári napraforgóolaj van itthon,remélem az is jó lesz.
2010. márc. 10. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!