Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sportbabakocsit ajánlan...

Milyen sportbabakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Paraméterek: Városi használat, 2. emelet, nagy bevásárlókosár, lábzsák,kicsire össze lehet csukni, max. 25. ezerig. Köszönöm előre is!
2010. márc. 9. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2010. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Használt, de jó állapotú márkásat, pl Peg Perego Pliko-t.

Ha újat szeretnél, a Pikolo-k nem olyan rosszak, már ami a minőséget illeti.

2010. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is most akarok venni másik kocsit. Én az Espiro magicot néztem 4 kerekű, kicsit drágább, de sokan dicsérik. A mostani kocsim is zseniális(graco quatro de lux) nagyon szeretem, de nagy és nehéz(15kg)Pedig nagyon jó ,nagy bevásárló kosár, félkézzel tolhatod és minden volt hozzá. Kinéztem még a Graco mojot és miraget is, az csak 8 kg:-)
2010. márc. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk baby design mini new blue babakocsink van,én nagyon megvagyok vele elégedve,és nagyon könnyü is,6kg,mi is az 5.-en lakunk,mondjuk van lift,de kicsi és ha elromlik,akkor is feltudom öt hozni.Illetve nagy a bevásárlórekesze is,plusz van hozzá mamatálca és a kupola hátsó részén,egy tépözáras tároló is,ami nagyon szuper pénztárcának,pótpelusnak,stb...

Nagyon könnyen irányitható is egy kézzel is,és mindenhol elférek vele!Szóval csak ajánlani tudom!

Ilyen a miénk!

[link]

És még az ára is nagyon jó szerintem!

Szép napot neked!

Majd ird meg milyen babakocsit vettetek,kiváncsi vagyok rá!

Boldog babázást!:)

2010. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Baby design travel: [link]

Nekem azért tetszik jobban a mininél, mert esernyőre csukható, és jobbak a színei. :)

2010. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

... illetve látom, hogy már miniből is van sok szín. Akkor csak az esernyőség marad. :D

Mindenesetre nekünk pár hónapja már ez van, és nagyon szeretem!

2010. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló!

Sajnos privit nem tudok Neked írni, de lenne egy kérdésem. (remélem elolvasod). A mini nem nagyon kicsi ülőfelületű? Neked hány éves/ hónapos a babád?

2010. márc. 11. 13:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A 4.válaszoló vagyok,én nem találom kicsinek az ülöfelületét,nekem is sokan mondták pedig,h kicsi,de szerintem nem,mi összehasonlitottuk az esernyöbabakocsikkal is,és ez szélesebb volt egy jó pár tipustól,de ha gondolod szivesen lemérem neked.Nekem egyébként inkább hosszu a babám,és nem tul pocakos!Megadom az email cimemet,és oda is tudsz irni nekem,és le is van fényképezve benne a fiam,ott tudok képet is küldeni róla,h h néz ki benne a picurka,ja és 6hós mult most,de végig ezt a kocsit fogom neki használni!

2010. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja azt nem irtam,h beállitottam,h tudj nekem email irni!Most már tudsz!:)
2010. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen van.Én nagyon szeretem ,mert szintén emeletre cipelem és a kis kocsinkba is befér.A kosara is elég nagy a "3" kerék ellenére.Én vagyok itthon a bevásárló ugye.Nálunk nem túl jók a járdák,utak de sosem volt problémám a kis kerékke,pedig bevallom emiatt nem akartam ezt megvenni.Remélem segítettem.


[link]

2010. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!