Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye még alakul a füle?

Ugye még alakul a füle?

Figyelt kérdés
sokan mondják hogy csak első két hónapban alkul a fejforma ez igaz? :( hiába forgattam mindig balra nézett,és a füle mindig előrelapult,mident probáltam már,most fél éves feje egyik oldalt laposabb és egyik füle is jobban kiáll,mert mindig előrelapult.tényleg igy marad?már nem fog formálodni,a füle akkor se fejpántot adok rá?
2015. aug. 21. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj rá fejpántot. Volt már rajtad egész nap fejpánt? Pár ora után az én fejem pl iszonyuan elkezd fájni töle, pedig nem szoros. Soha nem tenném ki ennek a gyerekemet. Borzalmas lehet folyamatosan fejpántban lenni.
2015. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd màr békén, se ragasztàs, se fejpànt, se sapka hogy lapuljon a fül. Nem fog. Nem azért olyan, mert elfeküdte. Azért feküdte el, mert elàll neki. Nem gond, még alakulhat. Ha nem, akkor meg lehet műteni.
2015. aug. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!