Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hálózsákban alszik fél...

Akinek hálózsákban alszik fél év körüli gyermeke, tud benne rendesen mozogni, úgy értem fordulni ide-oda?

Figyelt kérdés
Újszülöttként nem szerettük a hálózsákot, mert nem lehetett etetéseknél normálisan benne megfogni, felgyűrődött. Most, hogy jön az ősz, tél lehet megoldást jelenthet a kitakarózásra.
2015. aug. 21. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Megoldja! :) Hidd el, én is tartottam tőle és olyan ügyes, hogy csak na. Én tuti nem tudnék benne így mozogni.

Az én kislányom egy hálózsákban állt fel először:)

2015. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Naná, hogy tud! :) Az én lányom már áll is benne.
2015. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz már 14 hónapos a fiam, de 7 hónapos korától hálózsákban alszik. Azért vettük neki, mert akkor tanult meg felállni és éjszaka is felállt álmában,és persze elesett. Úgy gondoltuk a hálózsákban nem tud majd felállni, és nyugodtan alszunk...

Ráadtam az ominózus este a zsákot, gyerek kiságyba be, anyuci hátat fordít, tesz két lépést, visszafordul, addigra gyerek áll az ágyban a zsákjában :-) Semmilyen mozgásban nem korlátozta és azóta sem korlátozza a zsák.Forog benne ide-oda, sétál.

2015. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3éves korig hálózsákban aludt a lányom, mindig tudott benne forgolódni, felállni, sőt még menni is.
2015. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 éves múlt a fiam, még most is hálózsákban alszik és ameddig csak lehet, így is fog. Nemhogy forogni, de futni és ugrálni is tud benne.
2015. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!