Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napja nem alszik rendesen a...

3 napja nem alszik rendesen a babám. Volt valaki hasonló cipőben? Lent részletesen.

Figyelt kérdés
8 hónaposak lettünk. Eddig viszonylag jól alvó baba volt. 3 hete már éjszakánként többet ébredt, de még tartható volt az állapot. 3 napja viszont éjszaka óránként ébred, napközben fáradt, de nem hajlandó aludni. Van, hogy az altatás tovább tart, mint maga az alvása. A fáradtság miatt egész nap nyűgös, panaszkodik a maga módján. Fogunk még nincs. Mikor lesz jobb a helyzet.
2015. jún. 5. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Ez a többesszám engem megőrjít! Te is 8 hónapos vagy? Neked sincs fogad?

Egyébként a nagy meleg miatt sok gyerek nyűgös, nehezen alszik.

2015. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Üdv a klubban! ;) Kislányom jövő héten lesz 9 hónapos és az elmúlt hetekben ugyanígy voltunk. Ebben az időszakban sok dolog együttese okozza náluk ezt.

Szeparáció például felébred éjszaka mert megijed, hogy nem vagy ott egy simi, ölelés kell neki, hogy megnyugodjon nem vesztél el. Szeparációs szorongásra kiváló a kukucska játék, nálunk bejött.

Aztán a fogai növekedése miatt is ébredezik. Ezzel éjszaka nemigen lehet mit kezdeni.

És ugye ott a mozgásfejlődés is.


Itt részletesen kifejti Vida Ági, szerintem érdemes olvasni az írásait, nagyon hasznosak.

[link]


Én nagyon szeretem az írásait, mindig erőt adnak. :)

2015. jún. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Mi az első egy évben nem aludtunk! :)
2015. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5-10hosig kb nem aludtunk éjjel óránként vagy akár 10percebként is fenn volt mig ki nem bújt az első foga
2015. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!