Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Türelmetlen a 7,5 hónapos...

Türelmetlen a 7,5 hónapos babánk evés közben. Mit csináljak, hogy egyen rendesen?

Figyelt kérdés

Tápszeres táplálás van kezdettől, természetesen már mi is bevezettük az üveges bébi ételeket. Mostanság etetőszékben nem hajlandó enni rendesen. Csapkod, rugdos, kiabál és minden az ő kis ételével van tele.

Olvastam pár dolgot itt-ott, de nem értem ezért inkább kérdezek.

Egyéb információk: kúszik, mászik, ücsörög, két foga lent kijött már, a többi szerintem folyamatban van. Esténként felkel - ez újdonság - 1 - 2 körül és eszik tápszert. Eddig végigaludta az éjszakákat rendesen.

Mondják, hogy adjak neki olyan ételt amit ő egyedül meg tud enni. Nem tudom másnak hogy volt, de nekünk nem tud egyedül enni a baba (kanállal még jobban csapkod). Eddig kukit kapott az elolvad a szájában stb.. de hát az nem étel. Tanácsokat várok az etetés módjára vagy az ételeket illetően is. Köszönöm előre is!



2015. máj. 16. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Én akkor etetem a babát, amikor már valóban éhes. Ha éhes az a baba, akkor valószínűleg jobban koncentrál az evésre. Na az enyém is mozgolódik közben, de azért tátja a száját. Ha már csak játszik, akkor nem éhes.
2015. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!