Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit sír naponta hat...

Mennyit sír naponta hat hónapos gyermeked? A 20-30 perc minek soknak számít?

Figyelt kérdés
Ebbe nem számolom bele a kisebb nyűglődésket, akkor sír, ha nem tud elaludni, vagy nem tudok időben visszamenni hozzá a szobába.
2015. aug. 21. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam semennyit nem sírt. Jó evő, szuper alvó (nem kellett soha altatni), nyugodt baba volt, a fogzás sem viselte meg. Viszont a gyerekek nem egyformák, vannak sírósabbak és kevésbé sírósak.
2015. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az en lanyom se sir 2 hos kora ota, 1 eves nagyon nyugodt baba. a 20-30 perc nalunk soknak szamitana de pl unokahugaim orankent sirtak ennyit..
2015. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-2 percet alkalmanként, többet biztosa nem, mert felveszem/megoldom a problémáját.
2015. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Összessn sir ennyit, ez nem keserves, nem ordítás, de van némi jelzésértéke. Én sem szoktam sirni hagymi, de van, hogy nem tudok azonnal ott teremni, vagy pedig egyszerűen a vigasztalásom hasztalan.

Jó nektek, ő sose volt se jó alvó, se jó evő. A mozgásformákkal és figyelmességgel jár élen kifejezetten.

2015. aug. 21. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!