Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Naponta többször is szokott...

Naponta többször is szokott fájni a hasam alul erősebben. Hamar elmúlik, max fél perc és általában akkor ülök. Magnéziumot szoktam akkor bevenni és pár óráig nincs hasonló panaszom. Ez normális? Viszont minden nap.17 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne csak akkor szedj magneziumot. Szedj rendszeresen inkabb tobbet.

En nekem a 20.hettol olyan szintu fajdalmaim vannak, hogy percekig mozdulni nem tudok. Napi 3000 mg-ot szedek.


32 hkm

2014. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17 hetes terhesség még elég korai, és nem kellene olyan sok magnéziumot szedni mint ahogy a kedves válaszoló hölgy írta, mert izomlazító hatású! De egyébként a betegtájékoztatót el kellene olvasni, abban hátha van valami írva hogy milyen rendszerességgel kellene szedni. Vagy olvass utána hogy mennyit lehet bevenni 17 hetesen...
2014. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Epp az a lenyeg hogy ne kemenyedjen gorcsoljon mert megindulhat a szules. Erdekes mert orvos mondta..
2014. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sot a korhazban is magneziumot adnak ilyen esetben.
2014. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!