Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babák már csak...

3 hónapos babák már csak 1-szer szopiznak éjjel? Hogy lehet ezt elérni?

Figyelt kérdés
Már rengeteg válaszban láttam,hogy az ekkora babák csak 1-szer szopiznak éjjel.Nekem 3-4szer is eszik éjszaka.Ami persze nem baj,de minden szopi után fejnem is kell,és így nem sokat alszom.Hogyan szoktattátok rá az 1-szeri szopira?
2010. márc. 10. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos legtöbbször nem rajtad múlik. Ha nem elég tápláló a tejed a babának, akkor nem fog sokat aludni egyszerre. Így járt egy barátnőm is, alig várta, hogy a gyerek fél éves legyen és rövid úton beszüntette az esti szoptatást, kiváltotta jobb ízű tápszerrel és onnantól kezdve nem kelt a baba éjjel, max. egyszer.
2010. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg babafüggő, szerintem nincs rá külön módszer. Az enyém 3 hetes kora óta átaludja az éjszakákat, mi inkább azon aggódtunk, amíg nagyon pici volt, nem-e fel kellene kelteni, nehogy baja legyen, mert nem kap enni.
2010. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha napközben megeszi az adagját, akkor éjjel alszik, de ha nappal csak kicsiket eszik, akkor fekel éjjel is sokszor, hogy egyen.

Ezen kívül pedig vannak jó alvó és vannak nem jól lalvó gyerekek. Valamelyik baba, már pár hetesen átalussza az éjszakát.

Azzal amúgy vitatkoznék, hogy nem tápláló a tejed, mert olyan nincs szerintem. Maximum keveset eszik egyszere belőle, de ez azért is lehet, mert neki így jó.

2010. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 éves lányom 2x kel éjjel:-))
2010. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a tápláló-nem tápláló tej meg baromság

az én lányom nagyon jó evő, de tök mindegy, hogy még csak szopott, vagy már hozzátáplálom és mindent eszik, mint most 1 évesen, akkor is felkel

2010. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!