Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány óránként szopiznak...

Hány óránként szopiznak 2-3-4-5 hónapos babáitok és mennyit?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mert az én 8 hetes babám van amikor 2 óránként de van hogy 5 órát is kibír(este).
2009. febr. 27. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
mi 4 hósak vagyunk és nálunk is így van + időjárás,aktivitás,séta függő is. általában 5x-6x eszik egy nap,éjszakai kelést is beleszámolva
2009. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 4 hónaposak vagyunk.6-szor eszik egy nap 3 óránként.170ml-t kb. Amúgy ne aggódj ilyen idős korában az én babám is összevissza evett/2-6 óránként/.Néha volt egy fejlődési ugrása akkor 2 óránként is evett.Éjszaka meg 8 órákat is kibirt.Majd kb.3-4 hónapos korában nektek is beáll egy rendszer.De ezt is sok minden megzavarhatja/pl.fogzás/Ő érzi hogy mennyire van szüksége és ha rendesen gyarapodik akkor nincs gond.MInden jót!
2009. febr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én 4 hónapos fiam nagyon össze vissza eszik mostanában,általában 1,5-2-óránként.De csak ilyen 5-7 perceket szopik.Mostanában éjjel 1-2x kel enni,eddig simán átaludta az éjjelt,már 4-6 hetes korától.
2009. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!