Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet annak az oka, hogy a...

Mi lehet annak az oka, hogy a közel 10 honapos babám még mindig nem hajlando elfogadni semmiféle folyadékot, semmiböl?

Figyelt kérdés
3x szopik napközben, egyszer éjjel. Ezen kivül nem fogad el folyadékot. Semmit, semmiböl.
2015. aug. 26. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Nálunk az elején volt így,amikor megszületett. Semmit az ég-világon a tejen kívül. Aztán valahogy rájött,hogy finom a babatea,meg a csipke tea. Aztán kapott citromfűteát is,de azt csak heti 2-szer max. Próbáltad ízesíteni? Neki már lehet. Esetleg próbálj meg egy kis dinnyelevet adni neki.
2015. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáljátok (a vizet persze), aztán ha majd kell neki elfogadja. Az én babám kb 10 hósan jött rá hogy az itatópohár mire való, addig ő sem ivott semmi mást, szopizott naponta többször is.
2015. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem az vált be, amikor ekkorák voltak, hogy kiraktam az innivalót, és ahogy jöttek mentek, ittak. mert lehet nem akkor szomjas, amikor kínálod, és szeretne magától inni, vagy próbálni :)
2015. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért pontoztatok le...semmi olyat nem írtam ami miatt lehetett volna.
2015. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Napi 3 szopi után, lehet, hogy csak nem szomjas!
2015. aug. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért,ha te egy nap iszol mondjuk 3x3 deci vizet akkor nem vagy szomjas egész nap?
2015. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!