Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónap körüli barátokat...

Két hónap körüli barátokat (nyugodtan írjon az is, akinek idősebb/fiatalabb) éjjel is minden étkezés előtt tisztába teszitek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém majdnem 2 hónapos. Egyszer kel éjjel, olyan 3 körül általában. Tisztába teszem, de csak azért, mert képes annyit pisilni ejszaka, hogy nem bírja el a pelus. Miután párszor úgy ébredt, hogy pisis volt, inkább adok rá egy tisztát éjjel. Egyébként a kórházban a csecsemősök nem javasolták, csak akkor, ha ilyen van, hogy átázik.
2015. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes korától már csak egyszer (hajnalban) kelt szopni, de ha csak pisi volt és nem túl sok, akkor nem pelenkáztam. Előtte is akkor, ha bekakilt vagy nagyon tele volt pisivel.
2015. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

3hós, egyszer kel éjjel olyan 3 körül akkor tisztába teszem.


1 hónaposan még többször kelt akkor is minden etetésél tisztába tettem

2015. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha kakilt.
2015. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kétszer eszik, 1-kor, akkor nem teszem tisztába, 4-kor már muszáj, mert teli a pelus pisivel.
2015. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8 hetes korától nem kel éjjel, de előtte is csak akkor tettem éjjel tisztába, ha bekakilt.
2015. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is 1x eszik, akkor tisztába is teszem. Van, hogy van kaki, van hogy tele pisivel, van, hogy alig van. Inkább megcsinálom, és akkor szépen elvan reggel 6ig a tisztában. Volt, hogy kicsi pisi volt benne, nem cseréltem ki, 4kor ébresztőt fújt. Nem volt éhes, szerintem csak tiszta pelusért reklamált :D
2015. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
soha nem tettem tisztába éjjel, csak ha nagyon tele volt a pelus, büfiztetni se büfiztettem éjjel és villanyt se kapcsoltam, 7 hetesen már 9 órát aludt éjjel :)
2015. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Minden etetés előtt tisztába teszem, teljesen mindegy mennyi van benne.
2015. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tele van a pelus, akkor igen. Csak úgy rutinból nem. Egyébként nem javasolják a szakemberek, mert éberebb lesz tőle a baba, és nehezebben szokja meg hogy éjjel aludni kell. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy ha bepisil akkor nem kell kicserélni a pelust.
2015. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!