Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez csípés? Kép?

Ez csípés? Kép?

Figyelt kérdés

5 hetes a kisfiam. Szerintem ez szúnyog csípés. A pofija is ilyen. Mivel kenjem? Mikor múlik el? Pedig konnektorban is van szúnyogriasztó az ablakon szúnyogháló. El sem tudom képzelni, hogy marták össze ennyire :(


[link]


2015. aug. 28. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Vagy pók. Ne kend semmivel, elmulik magatol.
2015. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5 hetes még nagyon pici. Én mindenképp orvoshoz vinném megmutatni.
2015. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Védőnőnél voltunk ma. Fenistilt mondott. Csak gondoltam megkérdezlek titeket.
2015. aug. 28. 12:38
 4/14 anonim ***** válasza:

Azért ennyi csípéshez, főleg, hogy nem csak a karján van, egy egész rajnak kellett volna megcsípnie. Főleg, ha titeket nem csípet semmi, plusz van szúnyogriasztó, szúnyogháló, szóval én nem vennék mérget arra, hogy szúnyog volt...én biztosan elvinném orvoshoz, pedig nem vagyok egy mindennel orvoshoz rohangáló típus.

Egyébként simán gondolom allergiás reakciónak i

2015. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem hinnán, hogy suznyog. Ha van szunyogháló meg riasztó is, nincs hogy ennyi szúnyog bekerüljön és pont az ő karját csípkedjék meg.
2015. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez nem csípés, hanem allergia. Mit eszik a baba? Anyatej vagy tápszer?
2015. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak anyatejet. Semmit nem ettem, olyat. Mióta megszületett szinte csak húst, krumplit eszek, vizet iszok :( Csak az egyik oldalán vannak ezek a kiütések. Ott nincs, ajol ruha volt rajta.
2015. aug. 28. 15:41
 8/14 anonim ***** válasza:
És mutattad orvosnak?
2015. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen. lehet pók, hangya. Meg a báeányhimlő is kezdődhet így. Hétfőig kenjem fenistillel, ha nem javul hétfőn vigyem vissza. Ha belázasodna, akkor pedig kórház!
2015. aug. 28. 19:13
 10/14 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy elvitted végül!!!

Nagyon bízok benne, hogy nem himlő ilyen piciként :(

Jó egészséget!

2015. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!