Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatok, a reggeli 2...

Ha szoptatok, a reggeli 2 zsömlés étkezés helyett ehetek-e müzlit? Nem lesz kevesebb a tejem, az teljes értékű étkezésnek számít?

Figyelt kérdés
Tudom, tej van benne amit sokan elleneznek, de most nem ez a kérdés :)
2009. szept. 10. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Annak számít, edd nyugodtan! Ráadásul tele van "jó" szénhidrátokkal, egész délelőtt lesz tőle energiád. A tejről meg annyit, hogy az én védőnőm is azt mondta, módjával, de hihetetlenül kívántam, ezért sok tejterméket ettem. Az én babámat nem bántotta, Te is kitapasztalod majd, kiüti-e. Ha nem, egyél amennyi jól esik!

1 éves (még szopizó) baba anyukája

2009. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

6 hónapja szoptatok, de soha nem vettem ilyen szigorúan az étkezést. Legtöbbször eszek ami van itthom, ma pl egy banánat.

ítejet, tejeskávét is iszok minden nap.

2009. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy nap 2 liter tejet iszom ,és jól megdobja a tejem mennyiségét és sosem volt egy kiütése sem a babámnak...Müzlit is sokszor reggeliztem.Egyél nyugodtan mindent ha a babád nem érzékeny.
2009. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én össze-vissza ettem,amikor volt időm.Kb. 2 hónapja tudok "normálisan" enni.7 hónapja szoptatok.
2009. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A müzli és a tej tökéletes reggeli egy szoptató mamának, régen is sok tejet ittak a szoptató anyukák, akkor nem ellenezték. Sajnos én össze vissza eszem, mert van egy pici és egy kicsi babám, nem igazán van időm leülni enni, de tejet mindig iszom, és nem bántja a babámat.
2009. szept. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszaitokat. Én minden reggel tejeskávéval kezdek, sem a tej sem a kávé nem bántja a kisfiam.


Van egy napló amit anyukám vezetett, én 4 hós koromban már tejet-kakaót ittam. :)


remélem a későbbiekben sem okoz gondot nála. Akkor megyek is reggelizni :)

2009. szept. 11. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!