Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi 5-6 szopizás mellett nem...

Napi 5-6 szopizás mellett nem sok a 3-szori étkezés? Reggeli ebéd vacsora.9 hónapos

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert az utóbbi egy hónapban 1 kilót hízott a babám, félek hogy emiatt nehezen indul el, mert még túlsúlyos lesz. De étvágya az van :-) Reggelire puding vagy joghurt, ebédre főzelék bőven, vacsorára sok gyümölcs. Tudom hogy a szopizást kellene csökkenteni, de nehéz, mert a fogzás miatt sokszor csak arra nyugszik meg éjjel, nappal meg reggel est, plusz legalább 2-szer igényli még.

Van köztetek olyan, akinek a babája hasonlóan eszik/evett ennyi idősen?


2009. júl. 18. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 8 hónapos,ha igényli én is többször szoptatom egy nap,mint általában.

Ő 6x eszik,

4x kap anyatejet,1x főzeléket ebédre,1x gyümölcsöt vagy tejpépet uzsonnára.


Gondolom nem 200-230 ml.anyatejet eszik meg egyszerre:)!

Én reggelire is anyatejet adnék inkább a puding helyett!

2009. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Ne aggódj, az én kislányom is pont így eszik, napi 5-6 szopi, és regegeli, ebéd, vacsora szilárd kaja. Ha elég fejlett a járáshoz, akkor ez nem befolyásolja. Örülj, hogy ilyen szépen eszik és gyarapodik a babád.
2009. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!