Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul csinálom? 9 és fél...

Rosszul csinálom? 9 és fél hós baba etetése

Figyelt kérdés

Reggel este tápszert kap.

Tízóraira egy kis gyümölcs, vagy petite danone, ebédre főzelék hússal, uzsonna tejpép gyümölccsel...

Csak mert olvasgatom hogy ilyen korú babáknak már főzelék a vacsorája??


2010. márc. 11. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól eszik? Gyarapodik? Akkor jól csinálod.
2010. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

mindenki másképp csinálja!

Nálunk mind 2 lánynak 6 hósan már kenyér volt a vacsi, párizsival,virslivel,kenőmájassa, kenhető sajttal,margarinnal, kolbásszal,szalámival, néha kolbizsír,szalonna. Amit mi is eszünk. És ez vonatkozik a reggelire,ebédre is. Mindig olyan levest főzök, hogy a kicsi is ehesse. A kicsi most 8 és fél hós,a nagy 3 éves lesz,semmi baja sincs ezektől!!!

2010. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jól eszik, és mindent megeszik amit adok neki.

Viszont mivel még csak 2 foga van, így bármit nem adhatok neki....

2010. márc. 11. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én fiam 9 hós, ő is így eszik. Én is pont a múltkor tettem fel a kérdést, hogy nem unja-e vajon a uzsis tejpépet....

Azóta is így etetem. szerintem azért a kolbász és társai még egy 1 évesnek is túlzás, nemhogy egy hat hónaposnak...nnnna de mindenki maga tudja...

2010. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

enyém 1 éves

reggeli: pép, kenyér, kalács+ frissen facsar gyümölcslé

ebéd: főzelék, tészta, ris, hús

uzsonna: gyümölcs, joghurt, tűró

emellet 3-4x szopik

2010. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!