Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma 6 hete szültem a kislányoma...

Ma 6 hete szültem a kislányomat,2 napja újra menstruálok. A babám órákon keresztül szopizik, egyébként nyűgös, nyugtalan, álmából felriad, összerándul. Lehet, hogy hatnak rá a hormonok, vagy mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Azelőtt nagyon nyugodt volt, szépen evett, aludt.
2008. szept. 8. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is hasonlókat tapasztaltam. Nekem a szülés után 4 héttel jött meg először, bár rendesen szoptattam (és még mindig) a babámat. Mielőtt megjön a menstruációm, a babám nyugtalanabbul és kevesebbet alszik, éjjel felébred. Én úgy vettem észre, hogy ilyenkor kevesebb egy kicsit a tejem, de szerintem biztosan a hormonok is hatnak a tejen keresztül, hiszen nekem is hasonló tüneteim vannak. Egyébként most 6,5 hónapos a babó és mivel nekem azóta rendszeresen megjön, mindig ezt tapasztalom.

Ilyenkor próbálj meg több folyadékot inni, kevesebb édeset enni, meg többet pihenni, lazítani. Nekem ez segít túljutni a "nehéz" napokon, és a babának is könnyebb.

2008. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!