Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak egy 30 fokos lakasba...

Mit adjak egy 30 fokos lakasban 1 hetes babamra, hogy ne oltoztessem tul?

Figyelt kérdés
Mindenki mast mond, mast a vedono, mast a gyerekorvos...teljesen osszezavarodtam, ezert a tanacsotokat kerem. 30 fok van kb a lakasban, nappal es ejszakara mit adjak az 1 hetes kislanyomra?
2015. szept. 1. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

bodyt. este takard be egy textilpelussal.

igazából bármit adsz rá, 30 fokban túlöltözteted... :)

2015. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Nekem mindig azt mondták az okosok, hogy eggyel több réteget adjak rá, mint amennyit én viselek.

Én így is tettem, sosem volt belőle probléma.

Nekem 30 fokban melegem van, így a gyereket sem öltöztetem túl.

2015. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
én néha hagyom csak pelusban, néha ujjatlan bodyban van, de most pelusban alszik és a takaróhuzat rajta, mert megy a venti és amúgy is szereti magára húzni, bebugyolálja mindig magát, két karjával két oldalára leszorítja hogy nehogy kitakarózzon, néha meglep mikre képesek a tizenhónaposok :)
2015. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
simán csak pelusba legyen, nem kell semmi, ha nagyon akarsz akkor ujjatlan bodyt. Amikor alszik akkor meg csak textilpelussal takard be. Nyugi neki is melege van, sőt a babáknak sokkal veszélyesebb a meleg.
2015. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*babára adnék bodyt!
2015. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Egy hetes babára én adtam, adnék bodyt. A kislányomra mindig adtam egy vékony zoknit, mert a lába mindig jég hideg volt ha nem volt rajta. :)
2015. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne hagyd egy szál pelusban. Egy 1 hetes babának még vékony a bőre, és eddig 35-37 fokban élt.

Szóval egy bodyt + vékony zoknit adj rá.

Az én fiam imádta a meleget, nem lett semmi baja tőle.

2015. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1 hetesre bodyt adnék mindenképpen.
2015. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszokat. Az egyik azt mondta hogy eleg a napozo ra, vagy egy body, a masik, hogy fontos, hogy a laba meg a karja ne legyen kint, ergo hosszuujju, hosszuszaru ruha. En ezt tulzasnak tartom..de akkor megnyugodtam, hogy egy bodyban sem fog megfazni :) .
2015. szept. 1. 14:55
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, plussz zokni az van rajta :)
2015. szept. 1. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!