Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 23 fokos lakasban hogyan...

23 fokos lakasban hogyan oltoztessem a gyermeket?

Figyelt kérdés

Mit adjak ra?Ugyanis beteg volt, hajlamosak vagyunk tuloltoztettni a gyermeket, es emlekszem egyszer az orvosno mondta, hogy ha tul van oltoztettve akkor is folyhat az orra.Ha kint vagyunk a friss levegon nem csorog neki. Mit adjak ra?

Most egy harisnya, body,egy hosszu ujju kis triko, az egeszen meg egy pluss kertesz nadrag van. Tul sok? De ha leveszem nem fazik meg megint?


2009. nov. 13. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
sok! a plüss nacira nincs szükség. Nekem rövid ujjú bodyban plusz egy hosszú ujjú rugiban van a 3 hónaposom és semmi baja.
2009. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk kb 23-24 fok van.Az én fiam nem fázós...sőt!

ru. body+vékony pulcsi és egy harisnya van rajta.Ha úgy érzem egy vékony nacit szoktam még rá adni,ha pl. kint mászkál a kövön.

2009. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Leehet azért fàzott meg mert bennt tulöltözteted,ha meg kiviszed,azonnal a hideg levegö megcsapja,màris beteg.

Nekem a kislànyomon csak egy kiszokni,egy naci,meg egy hosszu ujju body van,ha hidegebb van,,egy vékony pulcsit is kap felé,de ritka.Ha kiviszem,akkor harisnya,body,pulcsi,nadràg,kissapka,és overàll.Idén még nem volt megfàtva,szerencsére.

2009. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.22fok a babáknak az ideális.Egy hosszú ujjú bady és egy kis tipegő,vagy harisnya,vagy,kisnadrág tipegő helyett elég rá.Nyugi nem fázik meg,ők még izegnek-mozognak egyfolytában:)Ha pedig elaszik takard be egy vékony takaróval.További szép napot.4hós baba anyucija:)
2009. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor gyorsan leveszem a kertesznacit, marad harisnyaban es trikoban. Koszonom a valaszokat!
2009. nov. 13. 12:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 25 fok van (pedig lezártuk a fűtést is) és rövid ujjú body + rugi van rajta.

A Plüss naci felesleges.

2009. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia


Nálunk is 23 fok van nappal,és olyankor egy rövid újjú rugi,és egy hosszú újjú lábacskás rugi van rajta :)

Éjjelre is ugyanígy alszik. De akkor 21 fokra van beállítva a fűtés...Egy plüss pléddel,és egy vékony takaróval van betakarva.

2009. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!