Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiszti? 8 hónaposan

Hiszti? 8 hónaposan

Figyelt kérdés

Nagyon kedves aranyos vigyorgós babócánk van a Férjemmel. 11-én lesz 8 hónapos értelmes figyel mindent és mosolyog, de a délután alvás mindig sírásba hisztibe torkollik. Felveszem semmi gond, de majd össze esik, ahogy raknám le a kiságyba keserves ordibálásba kezd. Ez hiszti már? és ezért elhúzódik 1-2 órás

szórakozással az elalvás. Tegnap kivettem, játszon tovább, de látom, hogy álmos és a végén ülve is sír.

Hagyjam ilyenkor kicsit babaágyban sírni?



2015. szept. 1. 17:36
 1/4 A kérdező kommentje:
nagyon ritkán sír, sose ijed meg, csak ez amikor sírdogál, tehát nem egy kényes kislány.
2015. szept. 1. 17:38
 2/4 anonim ***** válasza:

neeem, a hiszti az más lesz :)

egyszerűen túl fáradt, hogy elaludjon vagy épp annyi minden dolga lenne még de hát fáradt, szavakkal kifejezni meg még nem tudja, így marad az egyetlen kommunikációs eszköze, a sírás. nálunk az volt be, hogy korábban tettem le, nem vártam meg míg nyűgös lett

2015. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi!

amúgy tényleg ritkán sír, én is erre tippeltem volna, hogy még "munkálkodna" :) csak hát nem akar akkor aludni :)

2015. szept. 2. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor hagynám egy picit sírni, mert ha kivezsegeted, azzal is megzavaraod. Bár ezt érezni kell, a misebb nálam is ilyen, ő pár perc sírás után hirtelen elalszik mélyen és mosoylgósan kel. A nagyot ringatnom kellett, az viszont segített. A kicsi nem szereti a ringatást, ha álmos, mert egyszerűen zavarja.


Ez nem hiszti, hanem túlfáradás. Vannak olyan kivetítős zenélők, melyek kellemes dallamot játszanak kb 5-10 percig és a plafonon forog közben a képük. Ez az én lányomat teljesen megnyugtatta és szépen elalszik rá. Egy próbát megér.

2015. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!