Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árthatott a csecsemő fülének?

Árthatott a csecsemő fülének?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok fázva, baba az ölemben volt, a fejecskéje az arcomnál és tüsszentettem egy nagyon hangosat, pont a fülénél. Nagyon megijedt. Lehet valami baja a dobhártyájának vagy a hallásának?

2015. szept. 1. 20:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem üvöltött,akkor nem.


Betegen minek taperolod?

2015. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem lett semmi baja, de jobb ha kevesebbet veszed olbe most, mert elkaphatja...viragport, c vitamin, propolisz hamar segit a megfazason
2015. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Minek taperolom? :D Ez komoly? Én vagyok az anyja, el kell látnom, talán ezért.
2015. szept. 1. 20:52
 4/19 anonim ***** válasza:
a dobhártyáján nemis, na de ha beteg vagy, nem kéne a fejecskéjét az arcodnál tartani...
2015. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Óh, ide már propolisz meg ilyen kis gagyiságok kevésnek bizonyultak, dől rólam a víz, alig bírok lábra állni. Antibiotikumot szedek, rajtam csak az segít.
2015. szept. 1. 20:54
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tartottam ott huzamosan, csak így szoktam, ezzel a mozdulattal kiemelni a kiságyából és pont tüsszentenem kellett. Nyilván nem akarom,h beteg legyen.
2015. szept. 1. 20:56
 7/19 anonim ***** válasza:
32%

akkor meg főleg ne tüsszögj egy csecsemő fejébe! mennyi idős? mondjuk ha csecsemő akkor max pár hetes.

nyilván el kell látni, de minimális érintkezés, maszk, gyakori kézmosás... ne tedd az arcodhoz, ha elkapja akkor nagyobb gond is lehet, nem kéne csecsemőt is antibiotikummal kezelni :(

mielőbbi jobbulást!

2015. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsóka, ne legyél már ilyen sügér, senki sem direkt tüsszög, véletlen volt, eddig nem tüsszögtem, úgy látszik, innentől fogok. Szted ha nemtörődöm lennék, akkor aggasztana annyira 1 db tüsszentés, h kérdést írjak ki róla?
2015. szept. 1. 21:03
 9/19 A kérdező kommentje:

Meg hülyének se nézzél már légy szíves, ismerem a kézmosás fontosságát. Szorítkozzál a kérdésre, kérek, ha ez nem megy, húzzál szépen aludni.


A többieknek köszönöm. remélem, nem lesz semmi baja a fülének. Félek, h olyan hangos volt és olyan hirtelen, h halláskárosodást szenvedett szegénykém. Nekem is kiabáltak már a fülembe véletlenül, fájt is utána.

2015. szept. 1. 21:05
 10/19 anonim ***** válasza:
2015. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!