Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babát szeretnénk a párommal....

Babát szeretnénk a párommal. Mennyi az esély rá?

Figyelt kérdés
Párommal babát szeretnénk és nemtudom hogy mennyi az esély arra hogy teherbe eshetek...szeptember 24.dikén vólt pé-m és 22.dikén vóltunk együtt...igy mennyi az esély hogy terhes lehetek..és az normális lenne ha pé után 1hétre már tündteim lennének pl reggeli hányinger,fej fájás, elég gyakran járok ki wc-re , és kívánatos vagyok ...
2015. szept. 2. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezek lehetnek a közelgő mensi tünetei is.

Mióta próbálkoztok? Ha ez volt az első hónap, akkor nagyon nagy mázli lenne, ha rögtön összejönne.

Elvileg a lehetséges, mivel a sperma állítólag 4-5 napig még életképes bent, szóval még elérhették 24-én a petesejtet.

2015. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Naptár számolta ki a peteérésed vagy figyeled és vannak tünetek, esetleg ovu tesztelsz?

Egyébként ilyen korán nem jelentkeznek még a tünetek, de azt honnan tudod, hogy "kívánatos" vagy? :)

2015. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 2 nappal ovu után voltam mikor a párom hazajött és bejelentette,hogy gyereket akar. 4 nappal az ovu után elkezdtünk próbálkozni,hátha összejön. Nekem kétségeim voltak,hogy összejött -e,de a párom kijelentette,hogy én már terhes vagyok :D

És neki volt igaza :) Szóval semmi sem lehetetlen :)

2015. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
már elég régtől próbálkozunk kb fél éve .De még nem sikerült össze hozni.Amugy lehet hogy a mensi miatt mert 7.dikén kell megjönnie
2015. szept. 2. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Fél év nem olyan sok. Mi másfél éve próbálkozunk. Jövő hétre nem várom . . .
2015. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak az én naptáramban nem volt még SZEPTEMBER 24? :O
2015. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-osnak

2-es vagyok, nekem csak az tűnt fel, hogy kívánatos :D

2015. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekünk összejött első hónapban. ez tényleg akkora mázli egyébként?

kíváncsi vagyok, hogy átlagban vajon mennyit próbálkoznak a párok, mire összejön a bébi.

sok sikert!

2015. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolso, az atlag ugy tudom, 6 honap.


Kerdezo, ha tenyleg 24-en volt ovulacio, akkor a 22.-i egyuttlet teljesen jo. A spermak atlag 2-3, de akar 5-7 napig is elhetnek.

Tunetek a legtobb nonel a 6-8. het korul kezdodnek, 1 hettel az aktus utan maximum pms-szeru tuneteid lehetnek, akkor meg eleg hcg sem termelodott. Az elso kezzelfoghato jel a menzesz kimaradasa, illetve a pozitiv teszt.

2015. szept. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A 6os kommentoló elnézést kérek félre írtam a dátumot* Augusztus 24 .2es kommentoló,úgy értem a kivánatoságot hogy minden féle dolgokat megkívánok legfőképp az édeséget.Tehát 1hét után nincsenek tünetek ,szoval ez csak a mensi miatt lehet mert most 7.én kellene megjönnni :( pedig az ért még picit reménykedem :)
2015. szept. 3. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!