Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik a fiammal?

Mi történik a fiammal?

Figyelt kérdés

10 honapos, eddig egy kisangyal volt, de tényleg. Az utobbi 2-3 napban viszont kezelhetetlen. Egész nap nyüglödik, szenved, alig alszik, semmi sem jo neki. Este is ugyanez, felsir 5 percenként, visit. Szinte mér elájul az álmosságtol, de csak sir akkor is.


Az elmult 2 hétben megtanult ülni (1-2napig támaszkodott, utána egyböl stabilan ült), mászni, felállt, és kinött az elsö és a második foga is. Lehet, hogy emiatt van? Lehetséges, hogy egyszerüen nem tud lépést tartani saját magával?


2015. szept. 3. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez egy betegség kezdete volt.... (vírusos, magas lázzal járó)
2015. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Meg lehet hogy jön még foga. Lehet az időjárástól.
2015. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Időjárás, fog, betegség, szoptatott gyereknél anyuka menstruációja...
2015. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Okozhatja fog, mozgásfejlődés, időjárás változás de az is lehet, hogy beteg lesz. Ha még nem próbáltátok legalább estére jó szívvel ajánlom a Viburcol kúp használatát. Ez homeopátiás de minket nem egyszer segített át ilyen nyűgös időszakokon.
2015. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, Az én lányom is akkor sírt fel 5 percenként, mikor több foga jött egyszerre. Hál istennek nálunk nem betegséget jelzett a nyűglődés, hanem a fogait. Nem tudom szopik-e a fiad, de a kislányomnál az vált be, hogy oda vettem magam mellé, és elég sokat cicizett fogzási időszakban. Ez megnyugtatta, és viszonylag jól is tudtunk aludni.
2015. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!