Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba első felállása után...

Baba első felállása után mikor kezdett kapaszkodva lépegetni, majd elindulni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 22:07
 1/8 Ditta323 ***** válasza:

Lányomnál pár nap múlva lépegetett kanapé, vagy szekrény mellett. Még egyedül nem megy, de most a seggre pottyanást gyakorolja és közbe olyanokat csinál, hogy kapaszkodva feláll, majd elengedi a tárgyat pár másodpercre és újra megkapaszkodik, mikor úgy gondolja elengedi és lehuppanik.

Kb 2 hete áll már fel, úgyhogy a többire én is kiváncsi vagyok :)

2015. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6 hónaposan állt fel, 7 hónaposan lépegetett kapaszkodva. 8,5 hónaposan tette meg az első lépéseit teljesen egyedül . 10 hónaposan már bőven stabilan , gyorsan járt . Nálunk a Mászás úgymond kimaradt csak ritkán és keveset mászott :)
2015. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kislányomnál extra gyors volt a mozgásfejlődés, a 6. hónap végén állt (pár másodpercig kapaszkodás nélkül is), kb. 1-2 hét múlva kapaszkodva lépegetett, és a 8. hónap végén indult el önállóan.
2015. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7 hónaposan felállt, 8 hónaposan lépegetett, 10 hónaposan indult el, és az első szülinapján már "rohangált" :)
2015. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10 honapos lesz napokon belül. Még nincs egy hete, hogy felállt, de tegnap már láttam, hogy probál lépkedni. Nem sokat halad arrébb, 20-30 centit kb, de sokszor elesik még.
2015. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

11 honaposan felállt, rá 1 hétre lépegetett, 13 honaposan meg stabilan járt.


annak idején én is 6 honaposan álltam fel és 9 honaposan már egyedul jártam.


szomszéd kisfiu 10 honaposan felállt, most 17 honapos és még nem jár egyedul,- 1-2 lépést tesz meg.

2015. szept. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7 hónaposan felállt, rá 2 hétre kapaszkodva ment, 11 és fél hónaposan önállóan megy, azóta nem megy le négykézlábra.
2015. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 hónaposan állt fel, lépegetett is bútor mellett, de csak 15 hónaposan indult el magától.
2015. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!