Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babádnak mikor vetted az első...

Babádnak mikor vetted az első rendes cipőt? Amikor már egyedül járt az utcán, vagy még csak kapaszkodva lépkedett?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem annak idejen doki azt ajanlotta, hogy mikor mr egyedul jar.
2010. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

amikor kapaszkodva lépegetett de mivel már ősz volt és olcsón hozzájutottunk igy megvettük.

segitség nélkül 3 hónappal később járt.

2010. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor láttam, hogy hamarosan el fog indulni egyedül.
2010. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam még csak bútor mellett oldalazgat és már vettem neki cipőt, most őszit nézek. Egyébként én ezt nem igazán értem: a fiam amióta mászik, feláll, kell neki a cipő, mert nem mindig volt olyan az idő, hogy zokniban letegyem, és még most is lekérezkedik a babakocsiból és tologatja.
2010. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt én sem értettem soha, az én gyerekeim is mindig kikéredzkedtek a kocsiból, amikor még csak kapaszkodva jártak. Az utcára meg kell valami cipőcske, szerintem szeptembertől április/májusig hideg annyira a talaj, hogy egy kocsicipő vagy zokni kevés legyen.
2010. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

hello

lányom 9,5 hónapos, totyog a bútorok mellett, szinte állandóan ácsorog, s miután még nincs fűtés és zokniban elég hideg a parketta és a kő is, így ő már itthon is rendes cipőben van, ez nem csak meleg is, de sokkal stabilabban is áll benne, nem csúszik el :)

2010. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!