Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van minden éjjel rémálmom?

Miért van minden éjjel rémálmom?

Figyelt kérdés
Hol azt álmodom, hogy a kicsinek valami baja van, hol azt, mint pl ma éjjel, hogy a kicsi egy kutyával együtt gyilkolt. Kivagyok, nem tudom magam kipihenni, olyan vagyok, mint a mosogatórongy. Este már nem eszek nehezet, meg későn sem eszek már.
2010. márc. 12. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Aggódsz és félted.

Nekem 1. terhesség alatt volt, hogy el akarják venni, aztán nem sikerült, akkor mindkettőnket meg akartak ölni.

Próbálj megnyugodni és trenírozd magad, minden rendben van,/ lesz.

2010. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lachesis 15ch este 1x5 golyó

Nappal bőbeszédű, este nehezen, későn alszik el. Rossz álmok gyötrik, halálról vagy temetőről álmodik. Reggel fáradtan ébred, nyűgös.


Stramonium 15ch este 1x5 golyó

Este, elalváskor fél a sötéttől, éjjel rémálmai vannak.


Ezt a két homeopátiás szert találtam a könyvemben, bár az elsőt nem tudom, hogy lehet-e már kapni, mert 2007-ben még nem volt itthon törzskönyvezve. B.

2010. márc. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Görcsösen félted a babádat.Nem vagyok egy nagy álomfejtő de szerintem annyira aggódsz amiatt hogy valami baj történik vele vagy valamit rosszul csinálsz hogy a stressz este álmodban vetítődik ki.Próbálj meg lazítani.Végy egy illatos lazító fürdőt és próbáld meg egy picit elengedni magad.
2010. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!a homeopátiás gyógyszertől nem fogok úgy aludni,hogy nem ébredek fel,ha éhes a kicsi?
2010. márc. 12. 09:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ááááá... az nem nyugtató. Csak ráveszi a szervezeted, hogy saját magát meggyógyítsa, és ne álmodj hülyeségeket. De attól még nem fogsz annyira mélyen bealudni. B.
2010. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hós a babám,még mindig rémálmaim vannak legtöbbször.Olyanokat álmodom,hogy kiesik a baba a kezemből,vagy a doki ejti le,tegnap császározást láttam "élőben".Szörnyű...sokszor örülök,hogy felébredek,de persze nem vagyok kipihenve.Pedig nem vagyok depressziós. :-(
2010. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!