Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a helyes hasról hátra...

Mi a helyes hasról hátra forduló technika?

Figyelt kérdés
Kislányom tegnap átfordult (jövőhéten lesz 5 hónapos). A fejével, vállával indította a forgást, de azt mondták ismerősök, hogy az nem jó, mert a popsit kell kitolnii és úgy kell indítani, az a helyes mozgás. Ha a fejével indít, akkor kötöttek az izmai és csak a feje rántotta el. Igaz ez? Amúgy szerintem egy játék után nyúlt és úgy billent át.
2010. márc. 12. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is így kezdte, tolta hátra a fejét, és a vállát, aztán átbillent. Néhány nap alatt rájött a helyes technikára, azóta a popsiját tolja. Valószínű megunta, hogy mindig koppant a buksija, ha azzal indított:D

Szerintem a te kicsikéd is gyorsan megtanulja a helyes forgást.

ҝ

2010. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden babának megvan a saját technikája, amit ők maguk csiszolgatnak. Ha csak a fejét rántaná el nem tudna teljesen megfordulni:)
2010. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna az első választ. :) Ugyanígy voltunk mi is. B.
2010. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam jövőhéten lesz 9 hónapos ő is így kezdte, aztán így közlekedett,forog hasról hátra hátról hasra,de nem mászik. ez a mászásnak egyik formája. ő erre jött rá. azóta már próbálgatja a popsiját is emelgetni és a kúszásra is kezd ráérezni,de a vége mindig az hogy gurul. nem szabad semmit eröltetni. mostmár feláll és nyújtja a kezét hogy sétáljuk.de mászni nem akar. a védőnő annyit mondott majd eljön az ideje. szerintem nincs okod aggódni.
2010. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Megnyugtattatok!
2010. márc. 12. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!