Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használ vagy használt...

Aki használ vagy használt ilyet: a Tesco Value pelenka nejlon borítású?

Figyelt kérdés
Most akciós: 30.-Ft/db. De ha nejlonos, nem éri meg.
2010. márc. 12. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

igen nejlonos

A barátnőmnek babalátogatók vitték,hát azota is ott van felbontva,kutyára nem tudja rásózni :-(

2010. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi azt használjuk.igen nejlonos,de mi meg vagyunk vele elégedve.nem lett tőle pelenkakiütésünk,kaki,pisi is benn marad.igaz nem tépőzáras hanem ragasztós a füle.
2010. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is azt használjuk és nálunk is bevált.Szerintem jó.Nekem még rossz tapasztalatom nem volt vele.Azért mert Tesós és nejlonos még nem rossz.Próbáld ki és meglátod nálad használható.
2010. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem gusztustalan ez a pelenka, olyan mintha zacskót húznál a gyerekedre.

Nem éri meg.

2010. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ!
2010. márc. 12. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy nem folyik ki belőle semmi,tehát a célnak megfelel,de engem idegesít,ahogy zörög,meg hogy olyan ragasztós a füle.A célnak tényleg megfelel.Nekem egyszer a férjem hozott zöld tesco-s helyett(pasik... :-D),hát nem dobtam el,gondoltam kipróbálom.
2010. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!