Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyaszthatok le sütőtököt,...

Fagyaszthatok le sütőtököt, h. a kisfiam azt is megkóstolhassa, ha már hozzátáplálunk? Hogyan tegyem el?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiam egy hèten kétszer még mindig megeszi, függő:) én 4 tököt vettem még februárban, felszeltem, levagdostam a héját, marha nehéz, ugyhogy szóltam a papának, hogy segitsen, mert szétmegy a kezem, megpucoltuk, kis kockákra vágtam, kiadagoltam, jó maréknyit egy adagként, ezt beletettem uzsonnatasakba, be a mélyhűtőbe, kész. Almát, krumplit, csirkét főzök hozzá, tényleg finom. 16 hónapos fiúcska anyuja
2010. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Pucold meg és kis kockára vágd össze, tedd egy zacskóba és fagyaszd le. Így mindig annyit tudsz kivenni belőle, amennyire szükséged van. Később egy nagyon kevés vízzel puhára tudod főzni. Csak sajnos már nagyon a végét járjuk a szezonnak, nehéz jó tököt venni, és már nagyon drága.
2010. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Megpucoltam, pároltam, összeturmixoltam a párolólé nélkül (mert kiengedéskor úgyis levet ereszt), szilikonos muffin formában megfagyasztottam, és zacsiba öntöttem.

2010. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Süsd meg, vágd le a héját és pépesítsd botmixerrel. Ezután jégkockatartóba, muffinformába vagy eldobható kávéspohárban fagyaszd le. Így csak előveszed, melegíted és eheti is.
2010. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!