Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos a babám, már hozzátá...

6 hónapos a babám, már hozzátáplálunk, ebéd és uzsonna van kiváltva, de nem fogad el a tápszeren kívül más folyadékot nem lesz ebből gond? sem tea, sem víz, sem neki való bébi ital

Figyelt kérdés
jól fejlődik 8,5kg 70cm
2011. jan. 10. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A tápszer is folyadék és télen nem kell annyi folyadék,majd nyáron biztos elfogadja,ha szomjas lesz.Nem baj szerintem.
2011. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi ugyanígy vagyunk, csak anyatejesek...én fiam sem akar semmi mást elfogadni, ez van, cicizik eleget, van elég pisit pelus bővel, ennél többet nem tehetünk, ha szomjas iszik ,emrt mindíg kínálom, de álltalában kilöki a ynelvével az üveget.
2011. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, fiam is 6 hónapos, mi is kiváltottuk az ebédet és uzsit, a tízórai gyümölcs. Én már adok neki, mandarin, narancs levet, azokat szereti. (Persze nem túl sokat kap.) A vizet eleinte nem kérte, de pár hete a főzelékek után szívesen issza. Szerintem szép nagy babád van, biztos nincs gond. Mindig kínáld evés után, talán egyszer elkezdi inni a vizet is.
2011. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam se fogadta el,és jött az ötlet, megpróbáltuk pohárból. Azóta iszik.
2011. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!