Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett a kicsitek...

Mikor kezdett a kicsitek rajzolni, firkálni? Hogyan lehetne rávezetni?

Figyelt kérdés
15hónapos fiam inkàbb ràgja a ceruzàt :-S
2015. szept. 8. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pici még hozzá. Nálunk ha jól rémlik akkor azóta, amióta bölcsibe járnak, szóval nagyjából 2 éves koruk óta. Addig egyszerűen nem érdekelte őket.
2015. szept. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 hónaposan ne akard még rávezetni! Még nagyon kicsi a rajzoláshoz!
2015. szept. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én bentre zsírkrétát, kintre kint használható színes krétát vettem az egyidős kislányomnak. Mindegyik könnyen kimosható. Ceruzát még nem adok a kezébe a sérülésveszély miatt.

Együtt rajzolunk, ha van kedve, érdeklődést mutat. Őt egyelőre a kinti jobban érdekni.

Én úgy vagyok vele, hogy nem rávezetni próbálom, hanem megmutatom, hogy ilyet is lehet és szem előtt hagyom az eszközöket. ;)

2015. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól hogy kicsi nyugodtan próbálkozhattok, de ne erőltess semmit. Az én lányom 13 hós. van egy mágneses rajztáblánk. Általában én rajzolok rá dolgokat, neki meg fel kell ismernie mit rajzoltam. Aztán ő is húzgál pár vonalat rajta, aztán megunja és ő is rágni kezdi a műanyag tollat. De ettől független én mindennap előveszem, ha csak 5 percre köti le, akkor annyira, ha csak 10 percre, akkor annyira, de ha elő se veszem, hogyan is érdekelhetné...rajzolj neki te...az épp úgy hasznos, mintha ő rajzol.
2015. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, a lányom 18 hónapos, és kb. egy hónapja kezdett rajzolni. Aszfaltkréta, színes ceruza teljesen mindegy. Mindenhova rajzol. Kint a földre, bent a papírra, meg saját magára :-) Meg néha én vagyok a kivitelező, és megvalósítom a kívánságait :-) Mind a ketten nagyon élvezzük.
2015. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!