Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamak melyik honap volt a...

Kismamak melyik honap volt a legnehezebb a babatakkol, amikor nagyon siros volt, hany honapos volt a kicsitek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
A szepa szorongás kezdete. Amikor egy centit nem tudtam mellőle mozdulni. Nem engedett felállni. Ordított, ha odébb mentem. Ordított, ha nem rá néztem. Ordított, ha valami nem sikerült neki, ha nem sikerült felállni, nem kapott meg valamit, amit akart. Kb 10 hós kora körül volt ilyen zizi. Semmi nem volt jó neki.
2013. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lassan 1 éves a babám.Most kezd jobb lenni.

Eddig csak a sírás,hisztizés,semmi sem jó korszakát élte.

Mostmár el van,játszik,sétál,pakol stb...kicsit most könnyebb.

2013. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
első 2 hónap, utána nem vészes
2013. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első pár hét volt a legnehezebb. Nem azért mert sírt vagy nem aludt, hanem mert minden új és szokatlan volt még, össze kellett szokni. Szerencsére minket elkerült a durva hasfájás, fogzás és a szeparációs szorongást sem igazán vettem észre. Szerencsém van :-)
2013. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13,5hós most.Első 3 hét volt katasztrófa és mióta 12hós,azóta az.Első 3hétbe csak ordított,12hós korától meg mindenért csak nyávog. Mentségére legyen,9hós korától foga jön.Doki szerint 4 is,bár én kettőt látok csak.Most már úgy látom 2-3hét és kibújik a fenti 2.Remélem ez okozza az állandó nyávogást,nem a hisztikorszak.
2013. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy angyalkam volt mikor megszületett.igy nem voltak nehezek az elsö hetek.

Ami nekem fàrasztobb volt az a 4-6 honapos kora. . .Na akkor mar nemakar egy helybe feküdni,kivàncsi,de meg nemtud maga semmerre menni. . .

2013. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első 2 hónap volt a legnehezebb, az alváshiány és a kezdeti összeszokás miatt. A 3. hónap már sokkal könnyebb volt, a 4. pedig már megváltás. Viszont a 4-5. hónapban, mikor elkezdett mozgolódni a fogacskája, akkor kb egy hónap pokol volt, mert csak ölben aludt, és csak akkor volt csendben, ha sétáltam vele, ha leültem, akkor ordított... Nekem ez volt a legnehezebb időszak. A többi fogacska nem volt ilyen vészes, csak az első...

Aztán a járástanulással volt még egy nehéz hónap, alvászavarai lettek, de homeós bogyóval hamar helyre tettük azt is...

2013. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első 6 hét. Amíg nem volt napirend, semmi rendszer, sok sírás, alig alvás. :)
2013. nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden este.9 honapos minden este àllandò nyöszörgès, hiszti, siràs.....angyali kiscsaj, de nem akar aludni napközbe ezért estère borzasztò nyűgös, kezdek kètelkedni hogy valaha lesz jobb :-)
2013. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hónapos a fiam most és mostanság a leg nehezebb nekem.
2013. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!