Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától adtok rá...

Mennyi idős korától adtok rá a babára egy nadrágot, pulóvert többször?

Figyelt kérdés
Fél éves, eddig mindent cseréltem naponta, ha kellett többször.
2015. szept. 8. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Hát én mindennap tisztát adok a gyerekeimre, a 8 évesre is, és szerintem ez így is marad. Akkor vesz fel vmit kétszer, ha mondjuk először alig volt rajta. Mondjuk meleg van és egyből levette.
2015. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Pólót minden nap cserélünk. Pulcsit és nadrágot akkor, ha koszos lett aznap, egyébként 2 naponta. Mi is így öltözünk felnőttként. Egy farmert nem mosok egy felvétel után, ahogy külső pulcsit sem, ha irodában ül a férjem egész nap. Pólót, fehérneműket minden nap.
2015. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Fiam 2,5 éves, de minden nap cserélem csecsemő korától kezdve a teljes öltözetét, általában 2x. Aktívabb napján 3x :-) Leeszi magát, vizes lesz, homokban-földben játszik, nyáron izzad stb.
2015. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy baj, ha egy nap többször át kell öltöztetnem a gyerekemet? Nem nagyzási mániából teszem, hanem azért mert SZÜKSÉGES! Szép napot! 3-as
2015. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!