Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós babád milyen bébiétele...

3,5 hós babád milyen bébiételeket szeret?

Figyelt kérdés

A trópusi gyümölcsös a kedvence eddig, szereti még a zöldborsós csirkehúsost is.

De amiben paradicsom van azt utálja.


2015. szept. 9. 14:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tehát kint senkit nem felügyeli, hogy allergén dolgokkal tömsz egy 3 hónapos csecsemőt? Szép ország lehet!


Akkor ne csinálj nagy ügyet belőle! Majd csak túléli! Az, hogy nem lesz semmi baja, nem most derül ki. Majd később, évek múlva. Én drukkolok neki, hogy túlélje!

2015. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Melyik üvegre van irva hogy 3 hónapos kortol adható??? Mert a húsosra tuti nem. Oké hogy ni cs kint védőnő de azért ez nem azt nelenti hogy bármit lehet...
2015. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én 4 hónaposan csak őszbarackot ,almát és banánt adtam neki összeturmixolva.mást tényleg nem szabad.van aki ezt is ellenzi.
2015. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező melyik országban élsz? Gondolom ott is rá van írva a bébiételes üvegekre, hogy hány hónapos kortól való.
2015. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Svájcban lakunk. Nincs védőnő.

A védőnő csak Magyarországon van, külföldön nincs ilyen.

Nekem is adta anyukám már ilyen idősen, nem lettem allergiás.

Mindjárt 4 hónapos, a trópusit már 4 hótól lehet adni. Rá van írva az üvegre. Most az a 2 hét nem hiszem hogy olyan sokat számít...

2015. szept. 9. 16:59
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Van vedono Svajcban.

Swiss Midwifery Organisation - azaz svajci vedono egyesulet.

Itt a honlapja: [link]


Ja, es mas kulfoldi orszagokban is van vedono. Pl. Angliaban ahol en lakom.


Es a WHO szerint ( World Health Organisation) a hozzataplalast 4 honapos kor elott nem ajanlott elkezdeni.

Foleg nem tropusi gyumolccsel es hussal.

Anyam borogass...

2015. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!