Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Felnőtt" (Sió prémium őszibar...

"Felnőtt" (Sió prémium őszibarack 50%-os) gyümölcslé higítva felforralt vízzel árthat 7 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

Most azt kap 2 napja,de semmi baja tőle...

Attól függetlenül lehet valami baj,ha ezentúl is kap ilyet is?

Nem nagyon látok különbséget a baba,és a felnőtt gyümölcslevek összetevőik között....

Max nátrium van még feltüntetve a babás üvegeken...


Előre is köszi a válaszokat!!!


2010. márc. 13. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle.A bébiitalok inkább csak reklámok,mert így drágábban lehet eladni őket.
2010. márc. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hülye vagyok....

A tápértéket hasonlítottam össze.....:)

Szóval a felnőttesen láttam még citrom,és aszkorbinsavat is....

Így is oké a dolog?


Köszi!!!

2010. márc. 13. 07:55
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkora bunkó vagyok,hogy megköszönni meg elfelejtettem az előbb....:)

Szóval köszi ! :)

2010. márc. 13. 07:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pont ezek miatt nem adnék az én 6,5 hósomnak,szegény egész életében úgy is sok egészségtelen dolgot fog enni ami a kajákba bele kevernek,ezért inkább most minden ilyet próbálok kikerülni. Nagyobb lányomnál nem tartottam magam ahhoz hogy mit mikortól a dokira halgatva,hát most isszuk a levét,ezért a picinél betartok mindent.
2010. márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

8.41-esnek!

Köszi neked is a válaszod!

Megkérdezhetem,hogy mi a baj a babáddal?

Miben nem hallgattál a dokira?

Én is próbálom kerülni a cukros,sós kajákat pl.,de gyümilében pl mind a kettőben van cukor,de sajnos csak ezt issza meg...:(

Próbálkoztam előtte vízzel,meg teával,de ha megivott belőlük olyan 20-30 ml-t,akkor örülhettem,és nagyon keményet is kakilt,így maradtak a gyümilevek,amikben meg ügye van cukor..Abból meg este óta megivott már 80 ml-ert. Ennek én nagyon örülök! Mármint hogy ennyit ivott,mert akkor tudom,hogy nem fog fájni neki,ha majd kakilni fog.. Amúgy már 100 ml elfogyasztott üditő is nagy siker nálunk..,szóval ez most nagyon szupi,hogy ennyit ivott az éjjel..

Amúgy adok neki Laveolac-ot is,de még úgy is keményebb neki,ha nem iszik rendesen...

2010. márc. 13. 09:49
 6/8 anonim ***** válasza:
8 éves a nagylányom,és mindentől fáj a gyomra,téli időben ekcémaszerű bőr pír van,nem bírja a tejes dolgokat,ezt így utólag a nem a korának megfelelő ételek adásának tudható be a gasztológiai vizsgálat szerint. :( Akkor meg azt hittem milyen frankó orvosunk van :( Úgy hogy a most a pöttömnél mindent szigorúan betartok.
2010. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Enyém képzeld,semmit nem hajlandó meginni az anyatejen kívűl,még kanálból sem. se víz,se tápszer,se tea,se gyümilé. A tejci meg max 400 gramm/nap. a kakival nagyon bajlódunk,csak pici bogyók jönnek.
2010. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nekünk is van egy kis kezdődő ekcémánk,de azt mondta a dokink,hogy ez nagyon sűrű a babáknál..


Kaki ügyben nálunk most úgy oldódott meg a helyzet,hogy a legtöbbet éjjel issza,napközben meg majdhogynem belekell erőltetni az italt... Mikor meglátja örül neki,majd bekapja a cumisüveg cucliját,iszik belőle pár kortyot,és tolja el az üveget legtöbbször....

De azért örülök,hogy legalább ezt megissza....

2010. márc. 14. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!