Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A főtt tojássárgáját hogy...

A főtt tojássárgáját hogy vezessem be?

Figyelt kérdés
Tegnap adtam neki egy negyedet, nem volt semmi baja tőle. Ma adhatok neki egy felet? Vagy hagyjak ki pár napot? 11 hós a babám.
2010. márc. 13. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kell mindennap, szerintem, de ma beleteheted valami főzelékbe összetörve. én is úgy csináltam
2010. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rakott krumplival együtt is adhatsz neki, kicsit összenyomod villával, kis tejföllel, krumplival. Vagy esetleg spenótba beletörsz egyet. úgy natúr magában elég fullasztó, az enyém úgy sose ette meg.
2010. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
te se eszel minden nap tojássárgáját?
2010. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem varj legalabb 3-4 napig amig ujra adsz neki.
2010. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is főzelékbe teszem. Az utolsó hozzászoló válaszát nem értem, főleg, hogy kérdőjelet tett a mondat végére. Nem eszem minden nap tojássárgáját, és tisztába vagyok vele, hogy a babámnak is heti 1×2×adhatok. De mivel tegnap csak egy negyedet kapott, ezért kérdeztem , hogy esetleg ma egy fél tojássárgáját adhatok-e még a főzelékjébe. Az első két hozzászólónak köszönöm a válaszait.
2010. márc. 13. 13:48
 6/6 A kérdező kommentje:
13.44-es, köszönöm a választ, Akkor várok vele néhány napot.
2010. márc. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!