Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi lakásunkban nem igazán...

Kicsi lakásunkban nem igazán fér el a hagyományos járóka. Mibe tegyem a picit amig a konyhában tüsténkedem? Szeretném, ha nem mindig a kiságyban feküdne.

Figyelt kérdés
Még nem tud ülni, és van egy havanese kiskutyánk akitől azért elszeparálnám.
2010. márc. 13. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én főzéskor vagy a pihenőszékében tettem a konyhaasztalra, azt nagyon szerette, vagy a szobájában hagytam, aminek az ajtajára rácsot szereltünk. Nálunk is van kutya a lakásban, német-juhász, sose tiltottam a gyerektől, sőt, olyan jóban vannak, hogy inkább odafektettem mellé a kutyát, akkor garantáltan nem volt sírás. Felállni is a kutyába kapaszkodva tanult, járássegítőnk is a kutya volt. :-))
2010. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Tedd a foldre tobb reteg takarora,a kutyat pedig,hat errol nem nyilatkozom mert rosszul esne neked es nem akarok a tematol elterni,de hat egyelore valasztanod kell...vagy gyerek vagy kutya.
2010. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pihenőszék vagy elektromos hinta. Amikor már kicsit nagyobb, dönthető etetőszék. De túl sokáig nem szabad, hogy benne legyen.
2010. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok marmint ahogy irtad hogy elszaparalnad...
2010. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha el vagytok engedve anyagilag akkor ma már lehet olyan etetőszéket kapni ami újszülöttkortől használható, annyira meg lehet dönteni mint egy pihenőszéket vagy egy hordozót, és így még évekig tudod használni etetőszéknek is. Ha nem akkor esetleg a hordozó.Nekünk utazóágyunk van, az kisebb mint a járóka.

Ha a kutyád helyesen nevelt, akkor tudja hol a helye, nem kell őket elszeparálni. Nekem törpeschnauzerem van, nem tiltottam őket egymástól, arra vigyáztam, hogy ne nyalogassa és hasonlók. Már másfél éves a lányom, ha nem figyelek az összes kaját a kutya szájába dugdosná, az meg örül,hogy plussz nasihoz jutott.:-)Sosem volt semmi baja a gyereknek a kutya miatt. De ezt tényleg csak a kutyás emberek érthetik meg...

2010. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi soha nem használtunk járókát, pedig elfért volna. pihenőszék, játszószőnyeg a konyhában. a kutyát meg addig mondjuk bezárod a fürdőbe. nálunk is bent volt a kutya, mielőtt jött a baba, de amikor már útban volt, kikerült az udvarra. szerintem nincs azzal baj, ha együtt nő fel a kutyával, mert nem lesz pl allergiás a szőrre, és szeretni fogja az állatokat, de most pár hónapig, amíg nem kezd mászni, járni, addig a kutyát kicsit szabályozni kell. gondolom a kutya, ha bent lakik akkor nem koszos, beteg, bolhás. a gyereknek meg nem árt majd egy kis extra a külvilágból.
2010. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Lakásunk van, így nem tudtuk máshova tenni szegényt, de három havonta féreghajtót kap, havonta kozmetikushoz visszük és a nyakára bolha, kullancs stb. elleni zselét. Évente pedig minden oltást megkap. Tudom, hogy ezt csak a kutyások érthetik meg. Hat hetes volt amikor mi lettünk a "szülei", és ezért csak két indokot tudok ami miatt elajándékoznám. Ha a babát megbetegítené vagy bántaná.
2010. márc. 13. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!