Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen betegségeket kaphat el...

Milyen betegségeket kaphat el a babóca? És hogy lehet megelőzni őket? Illetve hogyan lehet gyorsan házilag gyógyítani? Pénteken hozzák a Zepter légterápiánkat már alig várom van tisztítsa a levegőt a lakásunkban!

Figyelt kérdés

Most meg vagyok fázva nagyon fáj a torkom ,és kicsit folyik az orrom és nagyon féltem a 4 hónapos pici fiamat hogy elkapja!!

Maszkot tettem a szám elé és persze nem bujok hozzá közel ,meg nem puszilgatom!

De nehéz megálni!!!imádom!


2008. nov. 26. 21:30
 1/3 A kérdező kommentje:

bocsánat alig várom hogy tisztítsa a levegőt!!

Ezt akartam irni!

2008. nov. 26. 21:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig bevált a maszk, ha fertőző a betegség mindig feltettük, soha nem kapott el tőlünk semmit. Mindig moss kezet, ha hozzá nyúlsz v. a dolgaihoz, amit a szájába vesz és sűrűn szellőztess. A "puszinélküliség" tényleg rossz, én ilyenkor mindig a hátán pusziltam meg a ruháját, az is valami. Addig is gyorsan kúráld ki magad, forró fürdő, forró tea citrommal, nekem mindig segít a NeoCitran és a Cetebe. Jobbulást!:-)
2008. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszike a válaszodat igen én is szedem most is a Cetebét!!

meg sajna muszály volt orvoshoz mennem és aktil duo antibiotikumot irt fel!!Ez van !!

Puszi és köszike

2008. nov. 26. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!