Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férfiak ti hány éves korban...

Férfiak ti hány éves korban vágytok arra hogy apák legyetek? Ha szeretnétek .

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
az Én párom most 26 és most kezdte el mondogatni, hogy szeretne apa lenni. :)
2015. szept. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29 volt a párom mikor azt mondta, vágjunk bele. Utólag azt mondta,hogy ok nélkül félt,és kár, hogy nem előbb. De ő nagyon biztonsági játékos mindenben.
2015. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Párom 20 éves, már 5 hónapja próbálkozunk. Ő szeretne már apa lenni, most ért meg rá.
2015. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
20 évesen vágyik rá... persze, ezt mondja, aztán majd koppansz, ha 26-27 évesen ott hagy, mondván, még nem élte ki magát.
2015. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én párom most 27 éves, de szerintem tökéletes apa lesz belőle, most ismerősi körben lesz baba és ennek kapcsán is mondta, hogy ő már vágyna rá, de anyagi és egyéb akadályok miatt egyelőre várunk. Illetve én még 22 évesen nem biztos, hogy kész vagyok erre.
2015. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26 éves a férjem, én 27, 2 hónapos a kislányunk :) nagyon várt, tervezett baba, apukája imádja, pelenkáz, fürdet, bármit megcsinál, rengeteget játszik vele. Egyedül az etetés az enyém, mert kizárólag szopik a kisasszony.
2015. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, egyedül az etetés az, ami KIZÁRÓLAG az enyém, mielőtt félreérti vakaki :)
2015. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Párom 26 éves, és le sem száll a baba témáról manapság. :)
2015. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Értjük kedves 6 odik válaszoló

Gratulálok mindenkinek aki ilyen szerencsés :)

2015. szept. 15. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!