Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha kapcsolatban vagytok, mennyire van szükségetek arra, hogy egyedül legyetek?

Figyelt kérdés
A párom mostanában többet szeretne egyedül lenni, azt mondja, szüksége van rá, hogy kikapcsoljon... Nem töltünk együtt olyan sok időt egyébként. Heti 3 estét vagyunk együtt nagyrészt nem is egész napokat. Próbáltam belőle kiszedni, hogy van-e más is a dologban, de azt állítja, hogy nincs. 1 éve vagyunk együtt. 26N, 26F
2014. nov. 1. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat.
2014. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
A heti 3 este szerintem se kéne, hogy sok legyen.
2014. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR ***** válasza:

ennyi együttlétnél nem lenne indokolt

ez az együttélésnél van-kell

2014. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vorarlberna ***** válasza:
Igen, ez már 1 év együtt élésnél jön elő.... Vele kell megbeszélned, de ha mástnem akkor :(
2014. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy igényem van arra, hogy visszavonuljak a magam kis barlangjába.

Csak mi egész napokat vagyunk együtt (persze munka, azt leszámítva). De heti 1-2 napon nekem nagyon fontos így "kikapcsolni". Persze ha fontos dolog van, vagy szükség van rám, ez napolható... és persze nem göngyölöm fel, nem számolom, hogy "egy kimaradt, hozzuk be".

2014. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!