Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves gyerekre adtok éjszakár...

2 éves gyerekre adtok éjszakára hálózsákot? Ha igen milyet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még a majdnem 3,5 évesemet is abban altatom és ez így is marad, amíg nincs vele gondja. Vándorol éjjel, a takaró nem lenne még jó megoldás. Olyat adok rá, amilyet a hőmérséklet éppen megkíván.
2015. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is az a bajom hogy a takarót lerúgja magáról.Milyen hálózsákot használsz,amiből gondolom hogy ki van a lába?
2015. szept. 15. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nincs kint a lába, sima zárt hálózsákot használok. Ő újszülött kora óta hálózsákban alszik, nem zavarja, sőt kéri. Úgy szalad benne mint a nyúl :)
2015. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is használom kb 6 hónapos kora óta mert azóta rúgja le a takarót vagy mászik ki alóla. Van nyári és van télink is. Így nyugodt vagyok nem kell felkelnem folyton betakarni. Rajta sem látom hogy zavarná, ezt szokta meg. Egyébként mókás és érdekes hogy milyen ügyesen tudnak vele közlekedni :) Reggel egyszer csak azt látom hogy ott áll az ajtóban hálózsákban (15 hónapos). Még sokáig tervezem hogy használja, ha kinövi veszek nagyobbat.
2015. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom utálja a hálózsákot, úgy hogy maradt a takaró, de azzal nincs baja nem takarózik ki éjjel.
2015. szept. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!